Zabalte se a zhubněte!
Znáte body wraps – zeštíhlující zábal?

Zabalte se a zhubněte!
Znáte body wraps – zeštíhlující zábal?

Tělový zábal pomáhající k zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Již po PRVNÍ kúře garance úbytku 5-30 cm v celkovém obvodu těla. Nyní si představte, jak by bylo úžasné probudit se s pocitem lehkosti a vitalitu. Všechny vaše oblíbené oblečení padnou skvěle a zrcadlo ukazuje štíhlou a tónovanou postavu. Vaše pokožka je jemná a hebká na dotek a vrásky jsou méně viditelné. Celulitida a strie jsou minulostí a vaše tělo není nafouklé, ale místo toho se cítíte plní energie.

Tento přechod je možný díky Body Wraps. S Body Wraps můžete dosáhnout celkového zeštíhlení postavy a okamžitého znatelného úbytku centimetrů. Je to vhodné pro muže i ženy a je to skvělý způsob, jak zlepšit svůj vzhled a zvýšit své sebevědomí.

Z ČEHO SE ZÁBAL SKLÁDÁ? 

Zábal Body Wraps je detoxikační zábal, který obsahuje látky s pozitivním vlivem na zdravý stav pokožky.  Decalact Liquid (s účinky proti mikroorganismům způsobujících akné či zápach nohou). Minerály na regeneraci pokožky a správné fungování organismu. Společně s látkou Permethol bojuje i proti únavě. Příznivě ovlivňuje kvalitu kůže, podporuje imunitní funkce. Blahodárně působí na trávicí soustavu, podporuje látkovou výměnu a pravidelnou střevní činnost, zmírňuje kyselost žaludku a pálení žáhy. Pomáhá udržovat normální metabolismus glukózy a inzulínu, příznivě působí na hladinu glykémie.

VÝHODY Body Wraps zábalů: 

Zabraňují tvorbě nových adipocytů (tukových buněk)

Snižují akumulaci (hromadění) lipidů adipocytech

Stimulují degradaci (úbytek) stávajícího tuku

Spouští fragmentaci (rozpad) lipidových kapiček (předpokládaný mechanismus)

Vedou k výraznému zmenšení objemu břicha

Minerální složky napomáhají remineralizaci a očistě pokožky, absorbují vodu a nečistoty

Hydratační složky, které mají i schopnost mikrobiální stabilizace

Protizánětlivé účinky, podporuje bílé krvinky v místech zánětu, má obrovský účinek při hojení ran. Stimuluje buněčné dělení, což má blahodárný efekt při regeneraci.

JAK BODY WRAP PROBÍHÁ:

Před wrapem: Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst.

V salónu: Jedna kúra trvá 60min. Nejprve Vám wrapařka připraví povzbuzující čaj Body Wraps TEA (ten hned vypijete) a vysvětlí co bude provádět.  Bandáže, které budou namočeny v lázni z MINERAL MUD a dalších přísad viz výše Vám nanese po směru toku lymfy. Pak budete 40 min ležet za zvuku příjemné relaxační hudby. 

Po wrapu: dle potřeby se osprchovat. Vypít denně 2 – 3 l vody. 3 x denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA.  Omezit alkohol a kouření. Dodržet zdravý životní styl. Další Body Wraps doporučujeme v rozmezí 3 – 7 dnů.

Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):

  • těhotenství
  • infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění
  • po prodělání jiné vážné nemoci, operace, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem, zda můžete jít na tělový zábal

Vyzkoušejte body wraps – udělejte první krok ke zlepšení svého života už dnes.