EMS BODY CLUB

„Zažijte nejefektivnější individuální trénink s osobním trenérem v centru opavy!“

Co je Ems Body Club?

Nabízíme nejúčinnější 20minutový VIP osobní trénink, který kombinuje fyzickou aktivitu s EMS stimulací 10 svalových partií současně. 

Navíc trénink probíhá v tmavé místnosti nasvícené infračerveným světlem pro nejefektivnější výsledky!

Různé specifické délky světelných vln mají schopnost nabíjet a zlepšovat funkci našich buněčných baterií, které zásobují celé tělo energií a umožňují mu správné fungování.

Jak To Funguje?

Tréninky probíhají ve dvojicích, to ovšem neznamená, že se nemůžete objednat sám/a. Pouze budete přiřazen/a k dalšímu klientovi v daný čas tréninku. V případě zájmu je možnost VIP osobního tréninku pro jednotlivce. Pokud máte zájem o VIP trénink, prosím kontaktujte trenéra a dále se domluvte s ním.

Udělejte první krok. Zbytek zařídíme my.

EMS je horkou novinkou na českém trhu, která slouží k rychlému a efektivnímu posílení a budování svalů za pomocí hloubkových elektrických impulsů a současné radiofrekvenci, která pálí tuky. 

Díky tomu Vám bude stačit 20 minut, dvakrát týdně, a efekt se dostaví již po 4 návštěvách.

Trénink EMS se vyznačuje mimořádnou účinností při řešení nedostatečné pevnosti pokožky. Tato efektivní metoda úspěšně redukuje celulitidu a vede k napnutější a příjemnější pokožce na dotek. To je dosaženo díky stimulaci distribuce tělních tekutin a vody během cvičení EMS, čímž se tělo stává pevnějším.

Co vše je součástí tréninkového balení?

Ušetříte čas

Stačí 20 minut, dvakrát týdně

Odstranění celulitidy

Účinné vyhlazení celulitidy

Viditelné výsledky

Efekt se dostaví již po 4 návštěvách

Účinné formování postavy

Mnohonásobně rychlejší výsledky než klasické cvičení

Zmírněte bolest zad a kloubů

Zmírnění bolesti zad a kloubů až po úplnou nápravu

Hubněte rychleji

Výrazná redukce tukové tkáně

Infračervené světlo

Trénujte pod infračerveným světlem pro nejlepší možný efekt

EMS Trénink Je Vhodný Pro Každého

EMS přináší efektivní řešení různých problémů a je vhodné pro širokou škálu lidí. Cvičení EMS poskytuje ideální alternativu například i pro osoby, které se z důvodu zranění nemohou vrátit k jejich oblíbené fyzické aktivitě. Během tohoto cvičení jsou svaly stimulovány k intenzivnější práci, což zvyšuje jejich sílu a umožňuje rychlejší návrat k pravidelnému cvičení.

Moderní metoda je ideální pro ty, kteří mají omezený čas. Celý trénink trvá pouze 20 minut, a díky vysokému energetickému výdeji lze dosáhnout požadovaných výsledků cvičením pouze dvakrát týdně.

Náš koncept je postaven na individualitě a našem závazku k vašemu úspěchu. Není třeba se dělit o vybavení nebo čekat na volné stroje, protože veškerý prostor je přizpůsoben pouze vám a vašim potřebám. Bez ohledu na to, zda preferujete cvičit sami s naším trenérem nebo společně s partnerem či přítelem, jsme tu, abychom vás podpořili na vaší cestě ke zlepšení kondice a dosažení vašich fitness cílů.

Máte dotaz, nebo potřebujete konzultaci?

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, váháte, zda je daná služba pro vás ta správna, nebo jen potřebujete konzultovat svou tělesnou kondici, neváhejte se na nás obrátit a kdykoliv nás kontaktovat.

Ceník služby