SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

„Zdravé a krásné opálení během pár minut.“

Zdravé a krásné opálení během pár minut.

Našim úžasným samoopalovacím nástřikem je 100 % přírodní systém trvalého opalování bez UVA záření a dalších zdravotních rizik.

Aplikace provádíme v našem salonu, speciálním “misting and tanning” přístrojem, který celé tělo rovnoměrně opálí speciálním nástřikem určeným ke kompresornímu použití – to vše rychle a efektivně. Opálení je viditelné okamžitě po aplikaci a zvyšuje svou intenzitu až za 24 hodin, kdy získá svou trvalou podobu.

6 minut opalování se systémem DHA stačí k dosáhnutí trvalého opálení na minimální dobu 10 dnů za jedinou aplikaci. K udržení stálého opálení doporučujeme aplikace každých 14 dní.

Aktivní složka DHA (Dihydroxyacetone) je 100 % přírodní, bezbarvý výtažek z cukrové třtiny, který reaguje po spojení s proteiny, které se vyskytují v první vrstvě tělové pokožky. V našem nástřiku naleznete také kyselinu hyaluronovou, která udrží Vaši pleť vyhlazenou a hydratovanou, nedochází tedy k vysoušení pleti.

V čem je ten fígl?

DHA nevniká do vnitřní vrstvy kůže, pouze do vrchní části pokožky, díky tomu v žádném případě nehrozí alergická reakce. Nástřik DHA není barva či pigment. Jedná se o čistý DHA extrakt. Každý tím docílí 100 % přírodního opálení bez oranžových nádechů a beze skvrn jako tomu bylo u pigmentových nástřiků, které jsou běžně nabízeny.

Vybrat si můžete světlou nebo tmavou intenzitu opálení. Díky obsaženým olivovým podtónům vytvoří přirozené opálení i na té nejsvětlejší pokožce, je tedy vhodný i pro úplné bledulky, které se na sluníčku nemohou opálit.

Ceník služby