mezoterapie - PHI -BRIGHT®

„Zastavte stárnutí pleti a získejte zpět hladkou a mladou pokožku.“

Co je to mezoterapie - PHI-BRIGHT®?

Mezoterapie – PHI-BRIGHT® je regenerační procedura, během níž dochází k aplikaci drobných vpichů do pokožky pomocí speciálního přístroje osazeného tenkými jehlami. Cílem této metody je aktivovat přirozené regenerační schopnosti kůže, což vede k posílení tvorby kolagenu a elastinu. Tyto klíčové proteiny hrají zásadní roli v udržení elasticity, pevnosti a mladistvého vzhledu pokožky.

Nechte svou pleť zářit!

Mezoterapie – PHI-BRIGHT® zpevňuje ochabující pokožku, současně podporuje mladistvý a odpočatý výraz jemně a přirozeně. Výsledky jsou viditelné již po několika dnech od 1. ošetření. Každé bodnutí nastartuje přirozený proces hojení vyskytující se u poručené kůže a vede k tvorbě nového kolagenu v horní dermální vrstvě kůže. Je aplikován roztok s kyselinou hyaluronovou na pleť a následným ošetřením bezbolestnými nano jehličkami je vpravován do různých vrstev kůže.

Po několika sezeních a opakovaném propichování kůže se nastartuje produkce nového kolagenu a postupně jsou hloubkové vrásky vyplněny a zahojeny.  

Jaké Jsou Benefity Mezoterapie - PHI-BRIGHT® ?

Anti-aging efekt

Mezoterapie – PHI-BRIGHT® se řadí mezi přední metody v boji proti stárnutí pokožky. Tato technika efektivně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, čímž přispívá k viditelnému zmírnění jemných linek a vrásek. Kromě toho dochází k vypnutí a zpevnění pokožky, což vede k obnovení jejího mladistvého vzhledu. Mezoterapie tak působí jako prevence proti předčasnému stárnutí, a to nejen na obličeji, ale i v oblastech jako jsou oční okolí, krk, dekolt a hřbety rukou, kde je stárnutí často zřetelné.

Vylepšená textura a tón pleti

Mezoterapie – PHI-BRIGHT® nabízí účinné řešení pro ty, kteří se potýkají s nerovnoměrnou texturou nebo tónem pleti. Tato metoda podporuje obnovu buněk a vyrovnání barevných odstínů pleti, což vede k viditelnému zlepšení její hladkosti a rozjasnění. Díky stimulaci buněčné obnovy se pokožka stává jednotnější a získává zdravý, svěží vzhled.

Minimální velikost pórů

Mezoterapie – PHI-BRIGHT® přispívá k výraznému snížení viditelnosti rozšířených pórů. Díky podpoře produkce kolagenu a elastinu dochází k zpevnění a vypnutí pokožky, což má za následek, že póry se jeví menší a méně nápadné. Tento efekt přináší hladší a jemnější vzhled pleti, přičemž zároveň podporuje celkovou kvalitu a vzhled pokožky.

V čem je ten fígl?

Hlavní složkou je většinou kyselina hylauronová, jejíž molekuly na sebe vážou vodu a pokožku silně hydratuje. Plazma obnovuje aktivitu buněk. Dále přidáváme vitamíny, aminokyseliny, koenzymy, minerální látky a antioxidanty.

Jak zákrok probíhá?

Jedná se o ošetření kůže pomocí VITAL INJECTORU (pistole). Zákrok je velmi mírně bolestivý, jelikož se před aplikací používá speciální anestetická mast, která se nanáší 15 minut před ošetřením. Po něm může být pleť lehce zarudlá, někdy se objeví i drobné modřinky, mírný otok, které během pár dnů zmizí.

Zákrok trvá 20 až 60 minut a výsledný efekt se dostaví několik dní po první aplikaci.Mezoterapii je vhodné absolvovat alespoň 3 –  6krát s odstupem několika týdnů.

Čím se liší kyselina hyaluronová od botoxu?

Především tím, že kyselina hyaluronová je součástí naší pleti již od narození, se vzrůstajícím věkem jí však ubývá, což je jedním z důvodů, proč pleť postupně povadá. Tělo tento typ výplní velmi dobře přijímá. Kyselina hyaluronová navíc váže vodu a pomáhá pleť hydratovat. Pokud ji tkáním opět dodáte, kůže se vypne a vrásky zmizí. Používá se pokud potřebujete:

Vyberte si svůj elixír krásy

Mesocellu anticelulitidní koktejl a lokalizovaný spalovač tuků

MESOCELU působí komplexně a současně zlepšuje pokožku s celulitidou.Byl speciálně vyvinut jako anticelulitida a zpevnění pro ošetření těla, používá se také na obličej k léčbě estetických problémů, jako je dvojitá brada (dvojitá brada).

Meso eye contour concealer korektor oční kontury

Kůže kolem očí je nejkřehčí a náchylná ke kožní geografii, to znamená, že pětkrát tenčí než zbytek obličeje asi 0,5 mm. Přebytek pigmentace v oblasti očního obrysu je rozšířený a nevzhledný problém, protože vizuálně dává obličeji unavený vzhled, je to velmi tenká a vaskularizovaná kůže.

Mesolipo

Mesolipo obsahuje karnitin, který je silným ničitelem tukových zásob. V tomto případě provedeme ošetření dvěma kombinovanými technikami: Radiofrekvence + lipolytický laser + vakuová terapie na jedné straně a na druhé straně Dermarroller.

Revitalizační sérum 

Profesionální kosmetické ošetření s revitalizačním účinkem, zabraňuje stárnutí, redukuje jemné vrásky a ochabnutí obličeje, krku, dekoltu a hřbetu rukou.

Mesohair pro růst vlasů

Mesohair představuje kompletní a účinnou léčbu, která zpomaluje vypadávání vlasů a stimuluje jejich růst. Kombinace silných antioxidantů vede k aktivaci vlasových folikul. Pomáhají reaktivovat kořínky a vlasy se stávájí silnějšími, zdravějšími a objemnějšmí.

Řekněte sbohem řídnutí vlasů!

Mezoterapie – PHI-BRIGHT® vlasů je bezbolestný druh mezoterapie, který se používá ke stimulaci růstu vlasů a posílení kořínků vlasů.

Tato metoda se provádí, pomocí ultratenkých jehliček, kterými se aplikuje roztok přímo do pokožky hlavy. Látky, které se používají, zahrnují vitamíny, minerály, aminokyseliny a kyselinu hyaluronovou.

Mezoterapie vlasů je účinná při alopecii (plešatosti). Výsledky se mohou lišit u různých klientů,proto je potřeba více ošetření k dosažení požadovaného výsledku.

Metoda Mezoterapie - PHI-BRIGHT®

Objevte sílu PhiBright – revoluce ve světě mezoterapie

V našem studiu se neustále snažíme inovovat a přinášet vám ty nejmodernější postupy péče o pleť. S hrdostí vám proto představujeme metodu PhiBright, unikátní přístup v rámci mezoterapie, který posouvá možnosti omlazení a revitalizace pleti na zcela novou úroveň.

Co je PhiBright?

PhiBright je speciální technika mezoterapie, která využívá personalizované sérum, vybrané na základě individuálního stavu a potřeb vaší pokožky. Díky tomuto přístupu je ošetření mimořádně efektivní v boji proti různým kožním problémům, od vrásek a jemných linek, přes nerovnoměrný tón pleti, až po akné a hyperpigmentaci.

Jak PhiBright funguje?

Při ošetření metodou PhiBright aplikujeme na pokožku vysoce účinné sérum pomocí speciálního mezoterapeutického zařízení. Sérum je složeno z pečlivě vybraných aktivních látek, které jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly konkrétním potřebám vaší pleti. Tento proces nejen stimuluje přirozenou regeneraci a obnovu pokožky, ale také maximalizuje absorpci účinných látek, což vede k rychlejším a viditelnějším výsledkům.

Výhody metody PhiBright:

Proč zvolit PhiBright v našem studiu?

Naše studio se pyšní týmem vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří jsou experti na mezoterapii a speciálně vyškoleni v metodě PhiBright. S použitím nejmodernějších technologií a individuálního přístupu se zavazujeme k poskytování nejlepší možné péče o vaši pokožku.

Objednejte si svou konzultaci ještě dnes a nechte svou pleť rozkvést s pomocí metody PhiBright. Společně najdeme nejlepší řešení pro vaše specifické potřeby a pomůžeme vám dosáhnout zdravé, zářivé a mladistvě vypadající pleti.

Výsledky ošetření, tedy PŘED A PO
Často kladené otázky

Mezoterapie – PHI-BRIGHT® je účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do svrchní a střední vrstvy pokožky.

Hlavicí s nanojehličkami je neinvazivně aplikován roztok do střední vrstvy kůže.  Mezoterapie se řadí k silným podpůrným metodám, jejichž efekt se prodlužuje postupným dávkováním.

Hlavní složkou je většinou kyselina hyaluronová, jejíž molekuly na sebe vážou vodu a pokožku silně hydratuje. Plazma obnovuje aktivitu buněk. Dále přidáváme vitamíny, aminokyseliny, koenzymy, minerální látky a antioxidanty.

Jedno ošetření trvá obvykle 30 -40 minut.

Počet ošetření mezoterapií – PHI-BRIGHT® může variovat v závislosti na stupni a typu kožního problému. Obvykle se doporučuje 4 až 8 ošetření.

Mezoterapie – PHI-BRIGHT® není vhodná pro těhotné ženy, pacienty s kožními infekcemi v místě ošetření, pacienty s koagulačními poruchami nebo pacienty s přecitlivělostí na látky používané při mezoterapii.

Mezoterapie – PHI-BRIGHT® může způsobit nežádoucí účinky, jako jsou otok, zarudnutí, nebo alergické reakce. Tyto účinky jsou však obvykle krátkodobé.

Po ošetření mezoterapií – PHI-BRIGHT® se doporučuje vyhnout se slunci, saunám, masážím nebo jiným tělesným aktivitám po dobu 24 hodin. Je také důležité neaplikovat žádné kosmetické produkty na ošetřenou oblast po dobu 24 hodin.

Mezoterapie – PHI-BRIGHT® může být účinná při alopecie, protože látky, které se používají, mohou stimulovat růst vlasů a posílit kořínky vlasů. Je důležité si uvědomit, že výsledky se mohou lišit u různých klientů a že je potřeba více ošetření k dosažení požadovaného výsledku.

Máte dotaz, nebo potřebujete konzultaci?

Rozsah estetického výkonu je vždy specifický, a proto i cena může být individuální podle velikosti a povahy zákroku. Přesnou cenu vždy stanoví specialista na základě osobní konzultace a zvoleného optimálního výkonu či kombinace zákroků.

Pokud váháte, zda je daná služba pro vás ta správná, nebo jen potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit.

Ceník služby
MEZOTERAPIE - PHI-BRIGHT®