mezoterapie

„Zastavte stárnutí pleti a získejte zpět hladkou a mladou pokožku.“

Co je to mezoterapie?

Mezoterapie je účinné anti-agingové ošetření, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do svrchní a střední vrstvy pokožky. Jedná se metodu, která  zesiluje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky. Vzhledem k implementované EMS hlavici také cvičí a posiluje svaly v celém obličeji. Jako prevence je vhodná pro muže i ženy od 25. roku věku, v rámci kterého je produkce vlastního kolagenu na své hranici.

Nechte svou pleť zářit!

Mezoterapie zpevňuje ochabující pokožku, současně podporuje mladistvý a odpočatý výraz jemně a přirozeně. Výsledky jsou viditelné již po několika dnech od 1. ošetření. Každé bodnutí nastartuje přirozený proces hojení vyskytující se u poručené kůže a vede k tvorbě nového kolagenu v horní dermální vrstvě kůže. Je aplikován roztok s kyselinou hyaluronovou na pleť a následným ošetřením bezbolestnými nano jehličkami je vpravován do různých vrstev kůže.

Po několika sezeních a opakovaném propichování kůže se nastartuje produkce nového kolagenu a postupně jsou hloubkové vrásky vyplněny a zahojeny.  

V čem je ten fígl?

Hlavní složkou je většinou kyselina hylauronová, jejíž molekuly na sebe vážou vodu a pokožku silně hydratuje. Plazma obnovuje aktivitu buněk. Dále přidáváme vitamíny, aminokyseliny, koenzymy, minerální látky a antioxidanty.

Jak zákrok probíhá?

Jedná se o ošetření kůže pomocí VITAL INJECTORU (pistole). Zákrok je velmi mírně bolestivý, jelikož se před aplikací používá speciální anestetická mast, která se nanáší 15 minut před ošetřením. Po něm může být pleť lehce zarudlá, někdy se objeví i drobné modřinky, mírný otok, které během pár dnů zmizí.

Zákrok trvá 20 až 60 minut a výsledný efekt se dostaví několik dní po první aplikaci.Mezoterapii je vhodné absolvovat alespoň 3 –  6krát s odstupem několika týdnů.

Čím se liší kyselina hyaluronová od botoxu?

Především tím, že kyselina hyaluronová je součástí naší pleti již od narození, se vzrůstajícím věkem jí však ubývá, což je jedním z důvodů, proč pleť postupně povadá. Tělo tento typ výplní velmi dobře přijímá. Kyselina hyaluronová navíc váže vodu a pomáhá pleť hydratovat. Pokud ji tkáním opět dodáte, kůže se vypne a vrásky zmizí. Používá se pokud potřebujete:

Vyberte si svůj elixír krásy

MESOCELLU ANTICELULITIDNÍ KOKTEJL A LOKALIZOVANÝ SPALOVAČ TUKŮ

MESOCELU působí komplexně a současně zlepšuje pokožku s celulitidou.Byl speciálně vyvinut jako anticelulitida a zpevnění pro ošetření těla, používá se také na obličej k léčbě estetických problémů, jako je dvojitá brada (dvojitá brada).

Specifická a pečlivá kombinace jeho účinných látek zlepšuje oběh, posiluje žilní stěny, snižuje zánět tkání a mobilizuje nahromaděné tuky tak, aby samotný metabolismus byl zodpovědný za jejich spalování. To vše se promítá do účinného snížení celulitidy a pomerančové kůry.

Složení 

Kofein, L-Carnitin, Rutin 
Organický křemík Extrakt z Gotu Kola (Asian centella) 
Síran vanadičný, orotát draselný, glukonát hořečnatý

*Elixír krásy prosím uveďte do poznámky při rezervaci. 

Vyberte si svůj elixír krásy

MESO EYE CONTOUR CONCEALER KOREKTOR OČNÍ KONTURY

Kůže kolem očí je nejkřehčí a náchylná ke kožní geografii, to znamená, že pětkrát tenčí než zbytek obličeje asi 0,5 mm. Přebytek pigmentace v oblasti očního obrysu je rozšířený a nevzhledný problém, protože vizuálně dává obličeji unavený vzhled, je to velmi tenká a vaskularizovaná kůže. Kromě toho má nižší množství kolagenových vláken, elastinu a mazových žláz. V očním obrysu je 22 periorbitálních svalů, které jsou v nepřetržitém pohybu, takže kromě jemného je to kůže, která se snadno roztáhne. Při tvorbě vaků a tmavých kruhů se podílí několik faktorů, jako je genetika a na druhé straně také fyzikální faktory, takže původ je v každém případě jiný. Existuje také třetí příčina, kterou je ztráta objemu tuku v periorbitální oblasti, takže vede ke vzniku tmavších brázd, které pigmentují oblast a zvyšují laxitu očního víčka a způsobují tmavé kruhy. Také nedostatek spánku a stárnutí pokožky v důsledku věku zvýrazňují tmavé kruhy.

Složení

Kyselina hyaluronová
Peptidy
Glutatione
Aminokyselina Sepiwhite

*Elixír krásy prosím uveďte do poznámky při rezervaci. 

Vyberte si svůj elixír krásy

MESOLIPO

Mesolipo obsahuje karnitin, který je silným ničitelem tukových zásob. V tomto případě provedeme ošetření dvěma kombinovanými technikami: Radiofrekvence + lipolytický laser + vakuová terapie na jedné straně a na druhé straně Dermarroller.

Složení
L-karnitin na 4%
fosfatidylcholine 2,5%
deoxycholát sodný 1%
Deanol bitartrát 0,5%

*Elixír krásy prosím uveďte do poznámky při rezervaci. 

Vyberte si svůj elixír krásy

REVITALIZAČNÍ SÉRUM 

Profesionální kosmetické ošetření s revitalizačním účinkem, zabraňuje stárnutí, redukuje jemné vrásky a ochabnutí obličeje, krku, dekoltu a hřbetu rukou.

Proti vráskám, hydratační, zpevňující a rozjasňující účinek.

Kyselina hyaluronová, přirozeně přítomná v mezibuněčných prostorech dermis, hraje důležitou roli v našem těle, je schopna zadržet velké množství vody v pokožce, takže poskytuje objem, redukuje vrásky a skrývá výrazové linie. Udržuje hydrataci pokožky a dermis a přináší jas do obličeje

Podporuje tvorbu kolagenu tím, že zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, udržuje vlákna, která podporují tkáně. Toto ošetření Worlddermic se také skládá z peptidu Pro-Collagen, který pomáhá pokožce zvýšit hladkost a pružnost, stejně jako aminokyseliny, minerály a stopové prvky nezbytné pro správné fungování buněčného prostředí.

Složení 

Kyselina hyaluronová, aminokyseliny

*Elixír krásy prosím uveďte do poznámky při rezervaci. 

Vyberte si svůj elixír krásy

MESOHAIR PRO RŮST VLASŮ

Mesohair představuje kompletní a účinnou léčbu, která zpomaluje vypadávání vlasů a stimuluje jejich růst. Kombinace silných antioxidantů vede k aktivaci vlasových folikul. Pomáhají reaktivovat kořínky a vlasy se stávájí silnějšími, zdravějšími a objemnějšmí.

Složení
Dexapantenol (Panthenol).
Leuphasyl (peptid).
Křemík
Gotu kola / gotu kola.
Biotin Vitamín B7.
Niacinamide Vitamin B3.
Riboflavin Vitamin B2.

*Elixír krásy prosím uveďte do poznámky při rezervaci. 

Řekněte sbohem řídnutí vlasů!

Mezoterapie vlasů je bezbolestný druh mezoterapie, který se používá ke stimulaci růstu vlasů a posílení kořínků vlasů.

Tato metoda se provádí, pomocí ultratenkých jehliček, kterými se aplikuje roztok přímo do pokožky hlavy. Látky, které se používají, zahrnují vitamíny, minerály, aminokyseliny a kyselinu hyaluronovou.

Mezoterapie vlasů je účinná při alopecii (plešatosti). Výsledky se mohou lišit u různých klientů,proto je potřeba více ošetření k dosažení požadovaného výsledku.

Výsledky ošetření, tedy PŘED A PO
Často kladené otázky

Mezoterapie je účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do svrchní a střední vrstvy pokožky.

Hlavicí s nanojehličkami a EMS je neinvazivně aplikován roztok do střední vrstvy kůže.  Mezoterapie se řadí k silným podpůrným metodám, jejichž efekt se prodlužuje postupným dávkováním.

Hlavní složkou je většinou kyselina hyaluronová, jejíž molekuly na sebe vážou vodu a pokožku silně hydratuje. Plazma obnovuje aktivitu buněk. Dále přidáváme vitamíny, aminokyseliny, koenzymy, minerální látky a antioxidanty.

Délka cvičení se pohybuje okolo 30 minut.

Jedno ošetření trvá obvykle 30 -40 minut.

Počet ošetření mezoterapií může variovat v závislosti na stupni a typu kožního problému. Obvykle se doporučuje 4 až 8 ošetření.

Mezoterapie není vhodná pro těhotné ženy, pacienty s kožními infekcemi v místě ošetření, pacienty s koagulačními poruchami nebo pacienty s přecitlivělostí na látky používané při mezoterapii.

Mezoterapie může způsobit nežádoucí účinky, jako jsou otok, zarudnutí, nebo alergické reakce. Tyto účinky jsou však obvykle krátkodobé.

Po ošetření mezoterapií se doporučuje vyhnout se slunci, saunám, masážím nebo jiným tělesným aktivitám po dobu 24 hodin. Je také důležité neaplikovat žádné kosmetické produkty na ošetřenou oblast po dobu 24 hodin.

Mezoterapie může být účinná při alopecie, protože látky, které se používají, mohou stimulovat růst vlasů a posílit kořínky vlasů. Je důležité si uvědomit, že výsledky se mohou lišit u různých klientů a že je potřeba více ošetření k dosažení požadovaného výsledku.

Máte dotaz, nebo potřebujete konzultaci?

Rozsah estetického výkonu je vždy specifický, a proto i cena může být individuální podle velikosti a povahy zákroku. Přesnou cenu vždy stanoví specialista na základě osobní konzultace a zvoleného optimálního výkonu či kombinace zákroků.

Pokud váháte, zda je daná služba pro vás ta správná, nebo jen potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit.

Ceník služby
MEZOTERAPIE