ems zero pro

„Dokonale vytvarované a posílené tělo bez namáhavého cvičení, pouze za 30 minut týdně.“

Co je Ems Zero Pro?

Ems Zero Pro je horkou novinkou na českém trhu, která slouží k rychlému a efektivnímu posílení a budování svalů.

Tyto vysoce účinné impulzy jsou generovány strojem a přenášeny na svaly prostřednictvím speciálních hlavic, které jsou připevněny na pokožku. Impulzy aktivují svaly, což vede k jejich maximální a opakované kontrakci, podobně jako při namáhavém cvičení v posilovně.

Nechcete trávit hodiny v posilovně, ale I přesto vypadat skvěle?

Trávíte v posilovně čas, ale výsledky jdou vidět pomaleji než čekáte? Nebo Vám na cvičení naopak nezbývá prostor ? Chcete prostě konečně pohnout ve tvarování své postavy, hubnutí a budování svalů? V tom případě je EMS přesně pro Vás!

Během jednoho sezení svaly dosáhnou až 20 000 kontrakcí, což je ekvivalentem například 20 000 kliků, sklapovaček či dřepů. Zdá se Vám to nemožné? Nám ze začátku také, avšak EMS ZERO PRO nás přesvědčilo o opaku, nyní si brousí své hlavice na Vás … Neváhejte a vyzkoušejte.

Jak Ems Zero Pro funguje?

EMS ZERO PRO dokáže kromě pálení tuků, také generovat impulsy, které pronikají do svalové tkáně. Tyto impulzy jsou schopné aktivovat svaly efektivněji a tím zlepšit účinnost tréninku. Jsou také velmi účinné v boji proti bolestem zad a kloubů, a pomáhají zlepšit celkovou mobilitu a projevy stáří.

Výsledky ošetření, tedy PŘED A PO
Často kladené otázky

EMS ZERO PRO je inovativní metoda ošetření, která využívá elektrostimulaci a radiofrekvenci pro posílení a konturování těla a snížení tukových zásob.

EMS ZERO PRO funguje tak, že pomocí elektrostimulace a radiofrekvence posílá signály do svalů, což vede k maximálnímu zvýšení svalové aktivity a traké ke spalování tuků.

Nebudeme Vám mazat med kolem úst … pokud chcete reálné výsledky, nic není bez bolesti. V tomto případě však nejde o bolest, ale spíše pocity jako při běžném cvičení, nemějte tedy strach, společně nastavíme sílu ošetření, která Vám bude příjemná a bude Vám vyhovovat a postupně po jednotlivých návštěvách budeme intenzitu cvičení zvyšovat.

Doporučuje se navštěvovat ošetření s EMS 1x-2x týdně po dobu minimálně 12 týdnů pro optimální výsledky. Jsou zde, ale klienti, kteří na EMS chodí dlouhodobě.

Ne, EMS není vhodné pro všechny, například pro těhotné ženy nebo pro osoby se srdečními problémy.

Délka jednoho sezení se obvykle pohybuje kolem 30 minut. Stihnete jej tedy absolvovat i v rámci polední pauzy, ošetření není časově náročné, proto je také dnešním hitem.

Výsledky se většinou projevují až po několika sezeních, vzhledem k tomu, že tělo potřebuje čas na projev změn a přizpůsobení se ošetření, ale máme klienty, kteří zaznamenali výsledky již po první návštěvě!

Ve drtivé většině případů NE. Někdy se ovšem mohou objevit mírné bolesti nebo otoky v místě elektrod.

Ano! EMS Vám nijak nebrání v jakékoliv další procedůře.

EMS lze použít na různých částech těla, jako jsou boky, paže, zápěstí nebo ramena. Díky 4 hlavicím, kterými EMS disponuje, jsme schopni zacílit až 2 partie současně.

Máte dotaz, nebo potřebujete konzultaci?

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, váháte, zda je daná služba pro vás ta správna, nebo jen potřebujete konzultovat svou tělesnou kondici, neváhejte se na nás obrátit a kdykoliv nás kontaktovat.

Ceník služby
2 OBLASTI