masáže

„Objednejte se k nám na jedinečný relaxační zážitek.“

V čem jsou naše masáže výjmečné?

Součástí každé masáže je ošetření pulzní pistolí, která pomáhá zmírnit svalované napětí a ztuhlost, zlepšuje cirkulaci krve a odstraňuje celulitidu.

Dopřejte si relax a pohodu

Náše estetické studiovám přináší jedinečný zážitek relaxace a harmonie prostřednictvím našich profesionálních masážních služeb. Každodenní stres a tlak mohou zanechat na vašem těle i duši hluboké stopy, a právě proto jsme zde, abychom vám pomohli najít klid a pohodu.

Po přivítání vás provedeme do naší relaxační místnosti, kde budete moci pohodlně lehnout na masážní stůl. Masér vás poté bude pečlivě masírovat pomocí technik, které jsme předem pro vás vybrali. Během masáže se budeme snažit o to, abyste se cítili uvolněni a naplněni energií.

Nyní je ten správný čas na to, abyste udělali něco pro své zdraví a pohodu. Zarezervujte si svou masáž u nás a dejte svému tělu a duši to, co si zaslouží. Kontaktujte nás a rádi vám naplánujeme váš osobní relaxační okamžik.

Vaše pohoda je naší prioritou. Těšíme se na vaši návštěvu!

Jaké masáže nabízíme?

Hloubková masáž svalových tkání včetně ošetření pulzní pistolí

Jedná se o masážní techniku, která se zaměřuje na hlubší vrstvy svalové tkáně, odstraňuje chronické napětí ve svalových vláknech, šlachách či vazech a uvolňuje nervové cesty a klouby.

Relaxační masáž lávovými kameny včetně ošetření pulzní pistolí

Masáž horkými lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou regeneraci a relaxaci organismu.

Královská relaxační masáž obličeje a celého těla

Celé tělo je podrobeno relaxační olejové masáži, při které zregenerujete síly a získáte pocit naprostého uvolnění od napětí.

Relaxační masáž horkým olejem včetně ošetření pulzní pistolí

Horký olej uvolní tělo a masážní pistole s několika nástavci pomůže zmírnit svalové napětí a ztuhlost, zvýšit rozsah pohybu a současně zlepšit cirkulaci a průtok krve.

Komplexní a dynamická sportovní masáž nejen pro vrcholové sportovce a sportovkyně

Sportovní masáž dokáže nejen sportovce fyzicky a psychicky připravit k podání maximálního výkonu tím, že aktivuje svaly, lymfu a povzbudí.

Hloubková speciální masáž zad a šíje

Je výborná pro uvolnění bolesti zad, šíje a ramen. Pomůže uvolnit bolest ze zatuhlých svalů

Máte dotaz, nebo potřebujete konzultaci?

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, váháte, zda je daná služba pro vás ta správna, nebo jen potřebujete konzultovat svou tělesnou kondici, neváhejte se na nás obrátit a kdykoliv nás kontaktovat.

Ceník služby

Ke každé masáži je možnost zakoupit v akční nabídce 15minut kolagenového solária pouza za 199,- Kč

MASÁŽE