laserová epilace

„Řekněte navždy sbohem žiletkám.“

Co je to laserová epilace?

Ať jste žena či muž jistě Vás obtěžuje boj s chloupky na těle … Velkou výhodou epilace nežádoucího růstu chloupků je, že prodlužuje opětovný růst chloupků, na rozdíl od holení, kde můžete očekávat, že vám chloupky dorostou po dvou dnech holení. 

Poptávka po moderním řešení zbavení se ochlupení je velká, pokud uvážíme, že tradiční odstraňování chloupků elektrickou jehlou a voskem je bolestivé a nákladné.

Naše fotoepilace snižuje nežádoucí ochlupení v obličeji a po těle během kratší doby a s vyšším komfortem, než jaký umožňují tradiční postupy nebo jiné kosmetické lasery.

trvalé odstranění ochlupení,
odstranění pigmentových skvrn, červených žilek, omlazení pleti a nastartování obnovy kolagenu, to vše vám můžeme slíbit.

Studio Harmony přichází s nejefektivnějším řešením v podobě nejmodernější epilace pomocí nového kosmetického laseru.

Jak laserová epilace funguje?

Laserová epilace je jedinou a navíc bezpečnou metodou na trvalé odstranění neestetického tmavého ochlupení. Některým lidem nahání slovo laser strach – zcela zbytečně. Laser je totiž pouze světlo. Laserová epilace je založena na principu selektivní fototermolýzy. Laserový paprsek pronikne do podkoží, aniž by poškodil pokožku. Světelná energie se v podkoží cíleně absorbuje v melaninu (pigmentu). Melanin je obsažen ve vlasovém kořenu, ze kterého vyrůstá tmavý vlas. Profesionální depilační laser odstraňuje příčinu tmavých chloupků (vlasový kořen), ne pouze následek (vlas).

Jedině pomocí zmíněné metody – laserové epilace – lze trvale odstranit neestetické tmavé ochlupení, ale zároveň ponechat přirozenou ochranu pokožky. Lidské tělo je totiž pokryto velkým množstvím chloupků, z nichž naprostá většina je pouhým okem neviditelná. Jedná se o světlé ochlupení, které má nezastupitelnou roli na pokožce, protože ji chrání. Nechcete-li opakovaně svádět předem prohranou bitvu s neestetickým tmavým ochlupením, je nejvyšší čas svěřit se do péče „depilačních profesionálů.“

jak probíhá procedura?

V podkoží se nachází minimálně třikrát více vlasových kořenů než vyrostlých chloupků. Stejně jako dochází k obměně vlasů, i chloupky v jiných částech lidského těla procházejí procesem obměny. Některé chloupky právě vypadly, jiné teprve rostou podkožím a některé jsou již vyrostlé. Vlasy (chloupky) tedy procházejí různými fázemi vývoje, včetně anagenu, catagenu a telogenu. Laser může efektivně zničit pouze chloupky v růstové fázi, což je anagen. To znamená, že jedno ošetření nestačí, a zákrok je třeba opakovat po určitém časovém intervalu. Tento interval se liší v různých částech těla. Například oblast horního rtu se obvykle ošetřuje přibližně každých 6 týdnů, zatímco podpaží a třísla vyžadují opakování po třech měsících a nohy po půl roce. Průměrný úbytek chloupků je dosažen po čtyřech ošetřeních, a to zhruba 80%.

Před provedením zákroku je důležité mít na paměti několik věcí. Depilační laser odstraní kořen vlasu, ne samotný viditelný chloupek. Proto by měly být chloupky alespoň měsíc před zákrokem pouze oholeny, stříhány nebo odstraňovány depilačním krémem, ale nesmí být trhány. Dalším omezením pro ošetření je opálení. Ošetřovaná oblast by neměla být nedávno vystavena slunci nebo soláriu. Před samotným ošetřením je nezbytné ošetřovanou oblast dokonale oholit. Délka jednotlivých zákroků se liší podle velikosti ošetřované plochy, může trvat několik minut až několik hodin. U některých klientů s citlivou pokožkou může dojít k mírnému zarudnutí pokožky, které obvykle trvá několik hodin.

Máte dotaz, nebo potřebujete konzultaci?

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, váháte, zda je daná služba pro vás ta správna, nebo jen potřebujete konzultovat svou tělesnou kondici, neváhejte se na nás obrátit a kdykoliv nás kontaktovat.

Ceník služby
PERNAMENTKY

Výhodná permanentka na ošetření – 4+1 ošetření zdarma = jistota hladké pokožky bez chloupků.

V případě nutnosti dalších ošetření po 10. Sezení – sleva 70% na další ošetření

NEJVÝHODNĚJŠÍ KOMBINACE PRO MUŽE:

Vztahuje se na ně permanentka 4+1 ošetření ZDARMA.

NEJVÝHODNĚJŠÍ KOMBINACE PRO ŽENY:

Vztahuje se na ně permanentka 4+1 ošetření ZDARMA.

CENÍK PRO 1 OŠETŘENÍ:

Vztahuje se na ně permanentka 4+1 ošetření ZDARMA.