poradenství pro duši

„Přestaňte jednou pro vždy žít v nejistotě, obavách a stresu z toho co bude čI nebude!“

Co je to poradenství pro duši?

Každý se někdy  ocitne v situaci, se kterou si neví rady, nebo se potřebuje správně rozhodnout a není si jistý jakou nejlepší cestu k dosažení svého cíle zvolit. Můžete se dostat do problémů s prací, láskou, penězi, soudy a vším co nám je osud schopný v životě nachystat.

Pokud hledáte odpovědi na své otázky a chcete znát konkrétní, stručnou a věcnou odpověď neváhejte se na nás obrátit. Karty vykládáme již mnoho let a ročně našich služeb při osobních a telefonických konzultacích využijí tisíce spokojených klientů.

Celý výklad karet může probíhat telefonicky či osobně v mé privátní kamenné věštírně v Opavě. Kartář, léčitel, věštec a mág – Bc. Jan Honig, MBA. směle říká: „Nehádám, netrefuji se, sděluji vždy přesně a věcně to co máte vědět a to co mi karty sdělí. Poradím a najdu cestu řešení  problémů a životních strastí.

V čem je poradenství pro duši výjímečné?

Vždy se snažím nahlížet na věci z více úhlů a najít to nejlepší řešení. Skrze mé napojení na Vyšší síly a kombinaci několika věšteckých a predikčních technik dostáváte vždy ucelený pohled na věc a radu, která je k nezaplacení.“ „Rád zodpovím všechny vaše otázky, čím přesnější budou, tím přesnější bude odpověď.

Načítám Vaši minulost, současnost a budoucnost z Akáši a vždy se dozvíte přesně to, co se dozvědět chcete a máte. Můj výklad je jedinečný a neopakovatelný, mé výklady jsou vždy přesné, věcné a pravdivé, nemám rád omáčku a zbytečně řeči okolo.“

Máte dotaz, nebo potřebujete konzultaci?

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, váháte, zda je daná služba pro vás ta správna, nebo jen potřebujete konzultovat svou tělesnou kondici, neváhejte se na nás obrátit a kdykoliv nás kontaktovat.

Ceník služby
PORADENSTVÍ PRO DUŠI