ems zero pro - inkontinenční stolička

„Účinná prevence a řešení inkontinence, problémů s prostatou a hemeroidy.“

Co je to Ems Zero Pro?

EMS ZERO PRO je vysoce efektivní zařízení, které slouží k rychlé a okamžité stimulaci ochablých a dysfunkčních svalů pánevního dna pomocí hloubkových elektrických impulsů a radiofrekvence.
Dle průzkumů tuto nepříjemnou komplikaci zažije v různých fázích života více než 60% žen a 40% mužů.

Jak Ems Zero Pro funguje?

Unikátní a šetrné řešení pro potíže s prostatou, inkontinencí, bolestmi bederní páteře, hemeroidy a mimo jiné také kvalitou sexuálního života a návratu do normálu po porodu, vytvořili západní odborníci po několika letech výzkumu a vývoje.

Mnoho žen má potíže s oslabeným svalstvem pánevního dna po porodu, během menopauzy nebo ve stáří. Mnoho mužů trpí bolestí a únikem moči, kvůli zbytnělé prostatě a ani jednomu z nás se nevyhýbají problémy s hemeroidy.

ŘEKNĚTE STOP POTÍŽÍM, které se projevují jako stresová inkontinence, bolesti v kříži, sexuální poruchy či bolestivé a krvácející hemeroidy!!

V čem je ten fígl?

Během terapie dochází k tisícům supra maximálních kontrakcí svalů pánevního dna, což je pro pacienty trpící inkontinencí extrémně důležité.

Výsledkem je posílení a hloubková aktivace svalů na 100%, čehož je téměř nemožné dosáhnout běžným pravidelným a tvrdým tréninkem.

Naše EMS trvá pouhých 30 minut/sezení – bez starostí, stresu a potu s knížkou v ruce … to zní jako sen, který se však u nás stává realitou! Posílené pánevní dno poté chrání vnitřní orgány a eliminuje stresovou inkontinenci a jiné problémy, které je důsledkem oslabeného pánevního dna, prostaty či konečníku.

Kromě toho terapie posiluje křížové a bederní svalstvo a také dolní břišní svaly a je účinnou prevencí slabosti močového měchýře.

EMS ZERO PRO je inovativní řešení pro ženy i muže každého věku, barvy
pleti i vyznání, kteří trpí ochabnutím svalů pánevního dna, problémů
s prostatou a únikem moči.

Často kladené otázky

EMS ZERO PRO je inovativní metoda ošetření, která využívá elektrostimulaci a radiofrekvenci pro posílení a konturování těla a snížení tukových zásob.

EMS ZERO PRO využívá elektrický proud k aktivaci svalů, což má za následek jejich kontrakci a tím i posílení.

Je určeno pro ženy i muže, kteří chtějí posílit svaly pánevního dna a řešit problémy, které je trápí. Například s inkontinencí, hemeroidy, prostatou nebo po porodu.

Délka cvičení se pohybuje okolo 30 minut.

Ne, EMS ZERO není bolestivé. Cítíte pouze jemné napětí ve svalstvu.

Ano, při některých stavech, jako jsou například kožní infekce, srdeční problémy nebo těhotenství, by se EMS mělo konzultovat s lékařem.

Ano, EMS ZERO PRO je velmi účinné v mnoha aspektech a to především k posílení svalstva pánevního dna.

V drtivé většině případů NE. Někdy se ovšem mohou objevit mírné bolesti nebo otoky v místě elektrod.

Ano! EMS Vám nijak nebrání v jakékoliv další procedůře.

EMS lze použít na různých částech těla, jako jsou boky, paže, zápěstí nebo ramena. Díky 4 hlavicím, kterými EMS disponuje, jsme schopni zacílit až 2 partie současně.

Máte dotaz, nebo potřebujete konzultaci?

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, váháte, zda je daná služba pro vás ta správna, nebo jen potřebujete konzultovat svou tělesnou kondici, neváhejte se na nás obrátit a kdykoliv nás kontaktovat.

Ceník služby
INKONTINENČNÍ STOLČKA