kolagenové solárium

„Zastavte stárnutí kůže a dopřejte si krásné opálení.“

Jak funguje kolagenové solárium?

Kolagenové solárium se vzhledem klasickému soláriu skutečně podobá. Ale kromě opálení dochází k obnově kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, zúžení pórů a rozjasnění pleti.

Co přesně umí kolagenové solárium?

kolagenové solárium v číslech:

Dávka UV záření je tzv. konstantní dávka a tedy bezpečná. Na slunci naopak dochází ke svraštění pokožky a navíc nedochází k alergické reakci na sluneční záření. Kolagenové trubice aktivují Váš kolagen v těle a dochází k tvz. liftingu – vyhlazování pokožky. 

V čem je ten fígl?

Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí těla přirozeným způsobem – stimuluje vlastní tvorbu kolagenu a elastinu, která se s věkem přirozeně snižuje, čímž dochází ke stárnutí vaší kůže. Kolagenové záření má na celé tělo anti-aging efekt – redukuje vrásky a linie, oživuje a chrání kůži, zabraňuje předčasnému stárnutí a posiluje regeneraci kožních buněk.

V našem kolagenovém soláriu můžete vyzkoušet hned dva efekty – první je působení kolagenu, druhým je získání opálení díky solárním trubicím. Oba typy trubic jsou schválené podle nových norem EU. Opalujete se a zároveň dopřáváte své kůži a organismu luxusní prožitek omlazení a zpevnění pokožky po celém těle.

Pro citlivou pleť doporučujeme BIO kokosový olej, a to před opalováním. S kvalitními oleji značky Green Idea provádíme veškeré masáže, které zakončujeme COLLÁRIEM. Využijte výhodný balíček v podobě masáže a kolagenového solária zdarma.

Máte dotaz, nebo potřebujete konzultaci?

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, váháte, zda je daná služba pro vás ta správna, nebo jen potřebujete konzultovat svou tělesnou kondici, neváhejte se na nás obrátit a kdykoliv nás kontaktovat.

Ceník služby
INKONTINENČNÍ STOLČKA