Už jste vyzkoušeli kolagenárium?
Má více výhod, než vás možná napadne

Už jste vyzkoušeli kolagenárium?
Má více výhod, než vás možná napadne

Solárium je pravděpodobně pojem, který zná téměř každý. Ale co vás jako první napadne, když se řekne kolagenárium? Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma pojmy je, že solárium produkuje paprsky UV záření a oproti tomu kolagenárium záření jiné vlnové délky. Jeho speciální červené světlo trubic působí na buňky v pojivové tkáni a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu.

HLAVNÍ VLASTNOSTI KOLAGENOVÉHO SOLÁRIA

Laicky řečeno, kolagenárium pomáhá pleti nastartovat tvorbu nového kolagenu. Díky tomu redukuje vrásky, také akné, pigmentové skvrny a další nedokonalosti pleti, které nás dokáží pěkně potrápit. Jeho účinky jsou obvykle vidět hned napoprvé. Pokožka je prokrvená, rozzářená, vypadá svěže. Pokud tedy řešíte omlazení pokožky, právě tato metoda je pro vás jako stvořená.

  • Kolagenárium stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastinu
  • Účinně redukuje vrásky a pigmentové skvrny
  • Stahuje póry a rozjasňuje pleť
  • Regeneruje a hydratuje pokožku

I v případě této procedury je vždy nutné se obrátit na odborníky. Zdraví má každý z nás jen jedno a některá studia svá solária často vydávají za Kolagenária. Ve studiu Harmony disponujeme nejen nejnovějšími přístroji s potřebou certifikací, ale také vysoce kvalitním týmem. Jen tak vám totiž dokážeme dopřát tu nejlepší péči, o kterou usilujete. Pokud tedy se i vy chcete prohřát, lehounce opálit, mít krásnou a pevnou pokožku a skvělým způsobem aktivovat důležitý vitamín D, vyzkoušejte účinky kolagenária na vlastní kůži. Vaše pokožka bude díky němu mládnou.