Proč se EMS cvičení stává hitem?

Proč se EMS cvičení stává hitem?

Představte si, jak se cítíte, když se ráno probudíte a zjistíte, že vaše tělo není tak pevné a tvarované, jak byste chtěli. Celé hodiny strávené v posilovně, pot a úsilí, které jste tam vkládali, a přesto se vám nedaří dosáhnout vytoužené postavy…

Teď si představte, jak by bylo úžasné, pokud byste se mohli probudit s pevným, vytvarovaným tělem, které jste si vždy přáli. Představte si ten pocit, když se podíváte do zrcadla a uvidíte svůj odraz plný silných, vypracovaných svalů. Jaké by to bylo, kdyby vám to všechno vyšlo bez namáhavých hodin strávených v posilovně? Konečně byste mohli začít žít svůj život se sebevědomím a radostí, které jste si vždy přáli.

Řešením je Elektro cvičení EMS Zero Sculpt, který funguje na bázi hloubkových elektrických impulsů, které efektivně aktivují vaše svaly, což vede k jejich maximální a opakované kontrakci. Díky tomu lze dosáhnout až 25% nárůstu svalové hmoty při pravidelných návštěvách. A to není vše – EMS zero sculpt také účinně pálí tuky, což vede k až 30% redukci tuku. 

Vše, co potřebujete, je 30 minut týdně – to se rovná 20 000 kliků v posilovně. Můžete konečně dosáhnout svého ideálního těla bez bolestivých a časově náročných tréninků. 

JE EMS CVIČENÍ TAK ÚČÍNNÉ? 

Kombinace klasického tréninku a elektrických impulzů přináší viditelný efekt za daleko kratší dobu. U klasického cvičení s vlastní vahou nebo závažím dává signál svalům ke kontrakci nervová soustava. U EMS kontrakcí vyvolá elektrický impuls z vnějšku. Tělo ale rozdíl nepozná a metoda působí na celý svalový aparát najednou, naráz se procvičí až 95 procent svalů. 

Tělo dostane zabrat a bazální metabolismus se zrychlí. Pomáhá prokrvovat tkáň, uvolnit napětí ve svalech nebo naopak zvětšit sílu svalu a jeho funkčnost. Docílíte vytvarované postavy, snížíte tělesný tuk, zmírníte projevy celulitidy, bolesti zad a dokonce zlepšení nálady.

KOLIK ČASU UŠETŘÍTE OPROTI POSILOVNĚ?

Doporučená frekvence cvičení je, vzhledem k vysokému zatížení svalů, 1x–2× týdně 20 minut. Abyste dosáhli podobných výsledků, museli byste v posilovně strávit okolo 5 hodin týdně.

EMS CVIČENÍ ZKOUMALI VĚDCI 

Univerzita v německém Bayreuth na cvičení zpracovala i vědecký výzkum, a to už v roce 2003. Ten nakonec dospěl k závěru, že kromě hubnutí a budování fyzičky, má cvičení i velký rehabilitační přínos. 

„U 82,3 procent osob se zmírnily bolesti zad, 29,9 procent účastníků bylo poté zcela bez obtíží. A 40,3 procenta respondentů si před začátkem studie stěžovalo na chronické bolesti, po skončení to bylo už jen 9,3 procent,“ stojí v závěrečné zprávě studie.

Vyloučila také škodlivost využívaných elektrických impulsů pro organismus a potvrdila, že u EMS nedochází  k žádnému nadměrnému zatěžování kloubů a jiných obtíží, které mohou nastat u běžného cvičení. Blahodárné účinky má zejména na ženy. Téměř 76 respondentek výzkumu potvrdilo, že se zlepšily jejich obtíže s inkontinencí, více než třetina z nich se obtíží zbavila úplně.

EMS fitness nabízí most, který vás přenese z vašeho současného stavu k vytouženému výsledku. Je čas se zbavit frustrace a začít žít svůj život s tělem, které jste si vždy přáli.

KOLIK ČASU UŠETŘÍTE OPROTI POSILOVNĚ?
Doporučená frekvence cvičení je, vzhledem k vysokému zatížení svalů, 1x–2×
týdně 20 minut. Abyste dosáhli podobných výsledků, museli byste v posilovně
strávit okolo 5 hodin týdně.

EMS CVIČENÍ ZKOUMALI VĚDCI
Univerzita v německém Bayreuth na cvičení zpracovala i vědecký výzkum, a to
už v roce 2003. Ten nakonec dospěl k závěru, že kromě hubnutí a budování
fyzičky, má cvičení i velký rehabilitační přínos.
„U 82,3 procent osob se zmírnily bolesti zad, 29,9 procent účastníků bylo poté
zcela bez obtíží. A 40,3 procenta respondentů si před začátkem studie
stěžovalo na chronické bolesti, po skončení to bylo už jen 9,3 procent,“ stojí v
závěrečné zprávě studie.
Vyloučila také škodlivost využívaných elektrických impulsů pro organismus a
potvrdila, že u EMS nedochází k žádnému nadměrnému zatěžování kloubů a
jiných obtíží, které mohou nastat u běžného cvičení. Blahodárné účinky má
zejména na ženy. Téměř 76 respondentek výzkumu potvrdilo, že se zlepšily
jejich obtíže s inkontinencí, více než třetina z nich se obtíží zbavila úplně.
EMS fitness nabízí most, který vás přenese z vašeho současného stavu k
vytouženému výsledku. Je čas se zbavit frustrace a začít žít svůj život s tělem,
které jste si vždy přáli.

VÁNOČNÍ SLEVY PRO KAŽDÉHO!

20% SLEVA S KÓDEM:

VÁNOCE 2023

Slevový kód můžete uplatnit kolikrát chete, při dokončení nákupu v košíku, nebo při platbě.