Kryolipolýza – pošlete tuk k ledu

Kryolipolýza – pošlete tuk k ledu

Cítíte se nespokojení se svým tělem? Těžko se vám hledá oblečení, které by zakrylo ty nežádoucí tukové polštářky? Ani vyčerpávající diety a hodiny strávené v posilovně nevedou k výsledkům, jaké byste si představovali. Celý den se cítíte unavení a bez sebevědomí, protože se neustále zaměřujete na své „problémové“ oblasti. Cítíte se, jako byste byli v neustálém boji se svým tělem a jako byste v tomto boji zaostávali.

Představte si, že se probudíte jednoho dne a přestanete se trápit tím, jak vypadáte. Nebojíte se podívat se na sebe do zrcadla. Místo toho se na sebe díváte s hrdostí a sebejistotou. Vaše oblíbené oblečení vám padne dokonale a kdykoli se na sebe podíváte, uvidíte jen svou nejlepší verzi. Přestanete se trápit tím, jak vypadáte a začnete žít svůj život naplno, vyzařujete zdraví a sebevědomí.

Jaký je tedy most mezi těmito dvěma scénáři? Odpověď je kryolipolýza. Tato jedinečná metoda byla vytvořena pro boj s tukovými polštářky, a to dokonce bez nutnosti chirurgického zákroku. 

JAK FUNGUJE? 

Kryolipolýza využívá výhod tukových buněk, které jsou citlivé na nízké teploty, a umožňuje jejich účinné odstranění. Tento zákrok trvá maximálně 90 minut a první účinky se projeví již během 4 týdnů. 

Kryolipolýza je bezbolestná a její výsledky se vyrovnají klasické liposukci. Nejlepší na tom je, že tento zákrok vás téměř nijak neomezuje a je tak velmi pohodlný. A co je nejdůležitější – kryolipolýza trvale odstraňuje tukové polštáře! Díky tomuto řešení můžete konečně přestat bojovat se svým tělem a začít žít svůj život naplno.

Obsah obrázku text, snímek obrazovky

Popis byl vytvořen automaticky

VÝSLEDKY OŠETŘENÍ

Výsledky vždy záleží na reakci těla. Podle klinických studií dochází k redukci podkožní tukové tkáně o 25 -45 % během 2-4 týdnů. Doporučuje se ošetření určené partie zopakovat po 4-6 týdnech.

Ošetření kryolipolýzou je považováno za srovnatelné s běžnou liposukcí. Má však nesporné výhody, protože nevyžaduje rekonvalescenci, je bezbolestná a jedná se o nechirurgický zásah do těla. Více o kryolipolýze najdete tady