pomůžeme vybudovat neprůstřelné sebevědomí i vám ...

Estetické a masérské studio Harmony je místem, relaxace, osobního rozvoje a péče o tělo i duši.

Profesionální zkušenost a odbornost

Disponujeme profesionální zkušeností a odborností v oboru estetických a masérských procedur, proto nabízíme pouze ty nejkvalitnější služby.

Široká nabídka služeb

Nabízíme široký výběr služeb, od neinvazivních procedur jako je například mezoterapie, přes EMS hubnutí a zpevnění těla až po masáže. Každý si u nás najde něco svého.

Nejnovější technologie a vybavení

Používáme nejnovější technologie a vybavení pro maximální účinnost a bezpečnost procedur. Klienti si mohou být jisti, že dostávají nejlepší možnou péči.

Individuální přístup k zákazníkům

Poskytujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Snažíme se vyhovět individuálním potřebám a požadavkům každého klienta, aby byl maximálně spokojen.

O NÁS

Jsme estetické a masérské studio Harmony zabývající se relaxačními a sportovními typy masáží, doplněné o estetické úpravy zevnějšku.

Naše studio je místem harmonie, relaxace, osobního rozvoje a péče o tělo i duši. Pokud cítíte, že něco není v pořádku a je čas s tím něco dělat, neváhejte se obrátit na náš tým zkušených konzultantů. Pracujeme poctivě, efektivně a diskrétně. Pomůžeme vám vybudovat neprůstřelné sebevědomí.

Na vlastní oči se přesvědčíte, že máme co nabídnout, a že péče o  klienty pro nás není prázdnou frází. Naše studio pravidelně navštěvují muži i ženy různého věku a proporcí, nemějte tedy ostych. Staňte se jedním z mnoha, kteří berou své tělo jako posvátný chrám, o který je potřeba se náležitě starat. Pracujeme poctivě, efektivně a diskrétně. Buďte atraktivní, šťastný a vnitřně spokojený – buďte v harmonii. Začněte ještě dnes, protože každý nový den je možností na změnu k lepšímu … 

NABÍZENÉ SLUŽBY

EMS ZERO SCULPT

Nejnovější účinná metoda hubnutí a tvarování těla, které kombinuje elektrostimulaci budující svalovou hmotu s infračerveným teplým světlem pro efektivní redukci tuku.

ZPEVNĚNÍ PÁNEVNÍHO DNA

Účinná prevence a řešení inkontinence, problémů s prostatou, hemeroidy a zlepšení sexuálního života již během 30 minut/jedno sezení.

MEZOTERAPIE

Zbavte se vrásek díky neinvazivní EMS mezoterapii, která odstraňuje kruhy pod očima, zvedá kontury v obličeji a  efektivně redukuje vrásky a projevy stárnutí pokožky. 

MÁSÁŽE

Účinné hloubkové relaxační masáže s ošetřením energetických bodů v rámci celého těla. Rychlá úleva při svalových bolestech a disbalancích. 

BODY WRAPS

Zhubněte až 30 cm díky nové zeštíhlující kúře Body Wraps, jedné z nejžhavějších novinek na trhu. Získejte lepší postavu snadno.

KOLAGENOVÉ SOLÁRIUM

Jedinečné opálení a omlazení celého těla, obnova kolagenu, elastinu a hloubková hydratace kůže a rozjasnění pleti.

PORADENSTVÍ PRO DUŠI

Chcete znát svou budoucnost ? Potřebujete se rozhodnout ? V hlavě Vám běží kolotoč otázek, na které potřebujete znát okamžitou odpověď ? Pokud se necítíte dobře, váš život se neodvíjí podle vašich představ, využijte naši nabídku výkladů, konzultací a mentoringu.

MASÁŽE OBLIČEJE

Omlazující masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny s regenerační maskou kyseliny hyaluronové. 

Jak to u nás vypadá?
Kontaktujte nás:

Provozní doba studia: Pondělí – Pátek 10:00 – 18:00 nebo dle domluvy.